War Thunder indir

War Thunder indir

Birbirinden güzel savaş uçakları korkusuz pilotlarını bekliyor! Peki bu siz olabilir misiniz? Eğer cevabınız evet ise hemen bu oyunu indirin ve kendinizi gösterin!

War Thunder sahip olduğu şaşırtıcı grafikler, otantik ses efektleri ve müzikleri ile etkileyici bir sistem ile baş başa olacaksınız. Ayrıntılı uçak modellemeleri ve kokpitleri ile daha önce hiçbir oyunun size yaşatamayacağı kadar gerçekçi savaşlar yaşayacaksınız. Dinamik kampanyalar ve misyonları ile tek oyunculu ya da multiplayer olarak çoklu oyuncu modlarında savaşlara katılma şansına sahip olacaksınız. İyi bir sanal pilot olma yolunda önce eğitimlerden geçecek, onları tamamladıktan hemen sonra savaşlarda size verilecek olan görevleri bir bir yerine getirmeye çalışacaksınız.

Tarihte yaşanmış olan gerçek Dünya Savaşları senaryolarıyla bire bir olarak hazırlanmıi hikayesiyle bu senenin en iyileri içinde olacak oyunumuz her zaman sizi ön planda tutacak. Gökyüzünün sınırlarını aşmaya çalışacağınız oyunda büyük savaşların acımasız yüzünü tüm çıplaklığı ile karşınızda olacak.

Kolaydan zora doğru giden görevlerde, en basitten en iyi modellere kadar uçak kullanma şansıyla gelen, yükseltilebilir silahlarıyla bizlerle olacak harika bir yapım!

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile karşınıza çıkacak olan War Thunder ile harika bir savaş oyunu deneyimi yaşayarak uçaklar kullanın!

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 3273
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki War Thunder indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 3273 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.