Uprising44: The Silent Shadows indir

Uprising44: The Silent Shadows indir

Gün geçmiyor ki yeni bir savaş oyunu çıkmasın. Kimi zaman sıkılıyorum ama yine diğer oyunlarda biraz vakit geçirdikten sonra canım savaş oyunu istemiyor değil. Merak ettiğim şey ise bu kadar eski olaylardan nasıl farklı farklı mücadeleler çıkıyor.

Uprising44: The Silent Shadows oyunumuzda sizler gölgeler altında olacaksınız ve peşinizi bırakmayan bu askerlerin ahları ile kendinize düşen ne varsa hemen yapacaksınız. Sorunsuz bir şekilde geçecek olan kimi zamanda sizleri gerçekten zorlayacak olan Uprising44: The Silent Shadows büyük bir hikaye içinde sizleri deneyecek.

Savaşların hem korku dolu yüzünü hem de macerasını size aynı anda yaşatabilecek olan tek yapım olan Uprising44: The Silent Shadows ile gerçek zamanlı stratejiler geliştireceksiniz ve üçüncü şahıs aksiyonu içinde olacaksınız. Asker arkadaşlarınızın hepsi öldü... Şimdi de sıra sizde.

Dünya Savaşı’nı konu alan Uprising44: The Silent Shadows oyunumuzda farklı modlarda kendi görevlerinizi bir bir yerine getirmek için uğraşacaksınız.  Özellikle Eylem Modu sisteminde sizler küçük asker gruplarından birinde görev alarak ilerleyeceksiniz. Burada aksiyon biraz daha yüksek olacak. Tamamen gerçekçilik modu ile hazırlanmış görevlerde hem kendi canınızı koruyun hem de takım arkadaşlarınızın!

Gelişmiş cephanelikleri ile zamanın o zorlu şartlarını en yakından görmeye hazırlanın.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 3175
Ziyaretçi oyu
(1 oy, 4.5 puan)
 

Sitemizdeki Uprising44: The Silent Shadows indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 3175 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.