Transformers: Fall of Cybertron indir

Transformers: Fall of Cybertron indir

Transformers tüm dünyayı olduğu gibi bizleri de kasıp kavuran hariki bir heyecan olarak karşımıza çıkmıştı. İşte böylesine bir sistemde bizleri yine ve yeniden hikayeler ile buluşturan eşsiz bir ekip karşımıza geldi ve bu efsaneyi Transformers: Fall of Cybertron oyunu ile devam ettirmeye karar verdi!

Gerek sinema filmi gerek ise oyunları ile bizleri son derece kaliteli bir heyecanın tam içine alan ve adeta o aksiyonları birebir yaşıyormuşuz gibi hissettiren nadir yapılardan biri olan Transformers efsanesi sizleri ilk çıktığı gün ki kadar heyecanlandıracak. Kimi zaman yardım sever kimi zaman da tamamen bir ölüm makinesine dönüşen arabalar ya da robotlar sizleri yine son derece büyük bir savaşın tam ortasına sokacak.

Araba mı yoksa robot mu demek daha mantıklı bilmediğim bu Transformers araçları Grimlock ve T-Rex formuna bürünebilen sistemler ile karşımıza çıkacak ve hatta devasa Bruticus içinde oluşturulmuş olan efsanevi Combaticons’ların da bu oyunda bizlerle birlikte heyecana katılmasına izin vermiş olan ekibimiz adeta destan niteliğinde bir savaş yaşatacak.

İsterseniz tek başınıza isterseniz de multiplayer olarak arkadaşlarınızla birlikte oynama imkanına sahip olacağınız Transformers: Fall of Cybertron oyunumuz ile kendinizi kanıtlamanın tam zamanı olacak! Eğer sizler de hem savaş hem de bilim kurgu niteliğinde geçen robot oyunlarını seviyorsanız Transformers: Fall of Cybertron sizler için en iyi oyun olabilir!

sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 9391
Ziyaretçi oyu
(1 oy, 5 puan)
 

Sitemizdeki Transformers: Fall of Cybertron indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 9391 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar