Traktör Sürme Oyunu 3D

Traktör Sürme Oyunu 3D

Simülatör oyunlarını sevenler için getirilen harika bir oyun sizleri bekliyor. Bu oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde indirdikten hemen sonra bu oyun sayesinde gerçekte traktör sürmüş gibi olacaksınız ve maceranın tadını çıkartacaksınız.

Bakalım ne kadar iyi traktör sürüyorsunuz gösterin! Oyundaki amaç size verilen zaman içerisinde en büyük sistemlerinde görevleri yerine getirip, traktörü parketmek olacak. 8 farklı arazi mevcut olan oyunumuzda sizler oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi arttırmaktadır.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile kendinizi gösterecek olan Traktör Sürme Oyunu 3D oyunumuzda hem park etmek hem de macera sisteminde kendinizi göstermek için büyük bir mücadele vermenize gerek kalmadan kendinizi göstereceksiniz.

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Traktör Sürme Oyunu 3D oyunumuz için macera kalbinize işleyecek! Bu oyunu indirin ve kendinizi gösterin.

Traktör Sürme Oyunu 3D Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • Gerçekçi 3D Çiftlik .
  • Gelişmiş traktör ve römork fiziği
  • Kaliteli grafikler .
  • Çok yönlü kamera kontrolleri
  • 4 dil desteği


Traktör Sürme Oyunu 3D Gereken Android sürümü

  • 2.0.1 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 20242
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Traktör Sürme Oyunu 3D oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 20242 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar