Takeda 3 indir

Takeda 3 indir

Japonya tarihinde yaşanmış olan en büyük savaşlara sizleri ortak edecek olan Takeda 3 ile olduğunuz yerden kalkacak  ve 16. yüzyılın en ünlü isimleri ile büyük bir savaşa ortak olacaksınız.

Takeda 3 oyunumuzda sizler dönemin en acımasız kahramanlarını yönlendirecek, Samurai Rab ve Takeda Shingen'in arasında çıkmış olan büyük savaşını konu alan harika bir deneyim ile sizleri kendine bağlayacak. Takeda oyunları serisinin sonu olan ve artık seriyi bitirecek yapım. Takeda 3 ile ilgi çekici bir devlet sisteminin içine girecek ve Japonya tarihini yakından öğreneceksiniz.

Sizlere son derece kaliteli bir strateji oyunu deneyimi sunacak olan Takeda 3 diplomasisi ile kaleler ve toprak yönetimlerini öğreneceksiniz. Savaşlarda orduları komuta etmede sizin bilgilerinizi sınayacak olan bu kaliteli bir oyunda kendinizi en iyi şekilde göstereceksiniz. Takeda 3, feodal Japonya'nın 25. tarihsel klan biriminin güçlü Daimyo (feodal bey) komuta etmenizi sağlayacak bir sistem ile karşınızda olacak.

Takeda 3 iki ana moddan birini seçecek ve kolaydan zora giden görevleri bir bir yerine getirmeye çalışacaksınız.

Gelişmiş grafikleri ve ses efektleri ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Takeda 3 ile eşsiz bir deneyim ile baş başa kalacaksınız. Peki siz hazır mısınız?

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 3064
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Takeda 3 indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 3064 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.