Real Steel

Real Steel

Şampiyonlar doğmazlar . Onlar sonradan yaptıkları ile isimlerini tarihe geçirirler. İşte şimdi adınızı altın harfler ile tarihe yazdırma ve gerçek bir kahraman olma sırası sizde!

App Store üzerinde iOS kullanıcıları için yayınlanmış olan Real Steel şimdiye kadar karşımıza çıkan oyunlardan çok daha farklı. 10 milyona yakın indirilme sayısı da bunun en büyük kanıtı. Bütün dünyanın konuştuğu Real Steel oyunu ile eşsiz bir macerada kendinizi göstermeye hazırlanın!

- Gizmodo : " Oyun cehennem gibi eğlenceli görünüyor . "
- IPHONEAPPREVIEW : " Real Steel sağlam kazanır . "

Hugh Jackman ismini hepiniz mutlaka duymuşsunuzdur. Real Steel oyununda artık bu kahramanı sizler yönlendireceksini. Onunla birlikte en cesur görevlerde kimi zaman birebir dövüşlerle kimi zamanda harika silahlar ile mücadele vereceksiniz. Gelecekte geçecek bu oyunda yüksek teknolojiyle birlikte dünyayı yok etmek isteyen kişilere karşı savaşacaksınız.

Real Steel Sistem Gereksinimleri; IOS 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir . IPhone 3GS , iPhone 4 , iPhone 4S , iPhone 5 , iPhone 5c , iPhone 5s , iPad , iPod touch ( 3. nesil ) , iPod touch ( 4. nesil ) ve iPod touch ( 5. nesil ) . Uyumlu Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir .

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 5157
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 
Real Steel (Demo)

Sitemizdeki Real Steel oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 5157 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.