Real Racing 3

Real Racing 3


Hızı ve araba yarışlarını seveler için eşsiz bir deneyim sunacak olan Real Racing 3 şimdi Android işletim sistemli mobil araçlar için geliyor! Arabanızı seçin ve kendinizi kaymak gibi uzanan asfaltlara bırakın. Zorlu rakipleri ve gerçekçi deneyimleri ile sizleri kendine bağlayacak olan Real Racing 3 gerçek hız tutkunlarını bekliyor…

Son derece gerçekçi grafikler ve sürüş yönetimleri ile geliştirilmiş olan Real Racing 3 oyunumuzda katıksız bir eğlence ve yarış deneyiminin tadını çıkartabileceksiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde size bu eğlenceyi sunan oyunumuzda yeni standartlara uygun olarak geliştirilmiş olan son teknoloji ürünü bir yapım. Keskin virajları, zorlu şartları ve dişli rakipleri ile daha önce hiçbir araba yarışının sizlere sunmadığı bir deneyimi sunacak olan oyunumuzda lisanslı yarış arabalarını istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

22 farklı lisanlı arabayı sizlerin hizmetine sunacak olan oyunumuzda 45 den farklı ve zorlu yarışa istediğiniz gibi dahil olabileceksiniz. Özellikle Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti ve Audi gibi markaların bu tip yarışlar için özel olarak ürettiği araçları kullanma imkanı sunacak olan Real Racing 3 ister arkadaşlarınızla isterseniz de dünya çapından bir çok mobil oyuncuyla gerçek bir yarış deneyimi yaşamanızı sağlayacak.

Kaliteli ve gelişmiş bir multiplayer modu da sunan Real Racing 3 oyunumuzda gerçek bir araba yarışı deneyimini en iyi şekilde tadabilecek ve saatlerce oyuna bağımlı olabileceksiniz… 

sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 7531
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Real Racing 3 oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 7531 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar