NASCAR The Game: 2013 indir

NASCAR The Game: 2013 indir

Hız ve adrenalin. Son zamanlarda bu kadar güzel ve gerçekçi araba yarışlar kolay kolay gelmiyor. İşte özlemi ile yanıp tutuştuğumuz harika bir araba yarışı mücadelesi ile bizleri baş başa bırakacak olan NASCAR The Game: 2013 ile kendinizi göstermenin tam yeri ve tam zamanı! Peki siz hazır mısınız?

NASCAR The Game: 2013 oyunumuz gerçekten bu konuda deneyimli sürücüler istiyor. Eğer araba yarışları konusunda çok fazla deneyeminiz yoksa bu oyun sizi ezer geçer bizden söylemesi! Çünkü gerçek anlamda profesyonellerin tercihi olan NASCAR yarışları birebir şekilde oyun dünyasına bu yapım ile aktarıldı!

Direksiyon hakimiyetine özellikle de hızına güvenen şöförleri bekleyen bu yapımımızda resmi NASCAR yarışlarına katılacaksınız. Dünyanın en kalifiyeli yarışçalarının yarıştığı NASCAR Sprint Cup Serisi Şampiyonası dahil bütün resmi yarışları sizlerin hizmetine sunan bu oyunda yarışların en iyi sürücülerini, takımlarını ve araba parçalarını istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Sprint Cup Serisi Şampiyonu olmak için direksiyon sallayacağınız bu 6 farklı model stok arabanın hakimiyeti sizlerde olacak. 2011, 2012 ve 2013 yılından itibaren geçerli olan telemetrelerin kabul gördüğü bu oyunda ne kadar iyi olduğunuzu göstermenin tam zamanı. Son derece gerçekçi bir mücadele ile sizleri deneyecek olan NASCAR The Game: 2013 ile araba yarışı deneyimlerinin en iyisini yaşamaya hazırlanın!

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 12766
Ziyaretçi oyu
(1 oy, 4.5 puan)
 

Sitemizdeki NASCAR The Game: 2013 indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 12766 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.