Munich Bus Simulator indir

Munich Bus Simulator indir

Münih sokaklarında geçecek harika bir oyun deneyimi ile sizleri kendine hayran bırakacak olan eşsiz bir oyun deneyimi içinde kendinizi göstermeye hazır mısınız?  Eğer sizler de simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız o zaman bu oyun tam size göre demektir.

Almanya’nın en güzel yerlerinde sizlere otobüs sürme deneyimi yaşatacak olan Munich Bus Simulator oyunumuzda gerçekçi bir sistem içinde olacaksınız. İlerleyen ellerde sizleri Münih’ten New York’a da götürebilecek olan oyunumuzda bir de  müze hattı olarak da bilinen tam 100 hattı kapsayan farklı bir otobüs yolculuğu içinde şöför olacaksınız.

Ana Tren İstasyonu, içinde sizleri deneyecek olan Munich Bus Simulator oyunumuz sizleri otobüs kullanma deneyiminin yanı sıra 22 farklı tarihi alanda görev alabilmenizi sağlayacak. Yolların şuan ki sokaklar ile tamamen gerçek kursları ile hem otobüs kullanmaya hazırlayacak hem de pratik yapılacak olan görevlerde deneyecek.

Gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile özel olarak geliştirilmiş olan eşsiz sistemi ile gelen Munich Bus Simulator oyunumuzda sizler hem iyi bir şöför olmanın tadını çıkartacaksınız hem de farklı bir deneyim yaşayarak kendinizi gerçek bir dünyanın içinde olacaksınız.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 19486
Ziyaretçi oyu
(2 oy, 4.5 puan)
 

Sitemizdeki Munich Bus Simulator indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 19486 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.