Metal Gear Rising: Revengeance indir

Metal Gear Rising: Revengeance indir

Fantastik bir dünya içine geçen acımasız bir oyun deneyiminde savaş görevleri sizleri bekliyor. Her adımın, her aşamanın yollarınız sizlere denetecek olan Metal Gear Rising: Revengeance  oyunumuzda  intikam almak için korkmadan yolunuza devam edeceksiniz.

Büyük bir hırs, intikam için yanıp tutuşan bir asker ve maceranın en iyisi ile sizleri kendine hayran bırakacak olan bu oyunda yeni toprakları keşfetmek için uğraşacaksınız. Maceranın kalbinde sizlere hem strateji hem de gerçek bir savaş sistemi ile bekleten oyunumuz Kojima Productions ve PlatinumGames tarafından özenle hazırlandı.

Gelelim Metal Gear Rising: Revengeance oyunumuzun hikayesini daha detaylı bir şekilde anlatmaya. Sizler büyük, intikamcı bir yol planı içinde olacaksınız. Gözünü hırs bürümüş olan şovalyemizi yönlendirerek kendinizi göstermeye çalışacaksınız. Bu oyunda robot askerlerin yönetimini sizlerle baş başa kalacaksınız. İlk başlarda zorlanacak ama sonra alışacaksınız.

Tamamen yenilenmiş ve geliştirilmiş olan bu sürümde Metal Gear Rising: Revengeance, Blade Wolf, Jetstream ve VR Missions , Raiden için tüm özelleştirilmiş vücut yükseltmeleri ek olarak gelen bu oyunda kendinizi göstereceksiniz. Bunun dahili Beyaz Zırh , Inferno Armor , Komando Zırh , Raiden en MGS4 beden ve giderek popüler Cyborg özellikleri ile sizlerle birlikte olacaksınız.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Metal Gear Rising: Revengeance oyunumuzda maceranın tadını geliştirin.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 5485
Ziyaretçi oyu
(2 oy, 2.5 puan)
 

Sitemizdeki Metal Gear Rising: Revengeance indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 5485 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.