Men of War: Assault Squad indir

Men of War: Assault Squad indir

Son zamanlarda savaş oyunlarını çok sık yayınladığımızın farkındayız ama sizler de indirmeyi çok seviyor olmasınız ki gelen istekler hep savaş oyunları yönünde oluyor. Bugün de sizlere uzun zamandır merakla beklenen Men of War oyununun yeni sürümü gösteriyoruz.

Men of War: Assault Squad  ismi ile yeniden gündeme gelen oyunumuzda yeni kooperatif çatışma modları ile beraber oyuna beş yeni taraf daha ekleniyor, Rusya , Amerika, Almanya, Commonwealth ve Japonya ile savaşalra katılma şansı bulabileceksiniz.

Her ülke ile beraber gelen yeni savaş alanlarını da sizlere sunacak olan ve daha gelişmiş sistemiyle geliştirilmiş ikonik tarihsel savaşlarını kendine hayran bırakacak. Geliştirilen oyun sistemleri ile yeniden tasarlanmış araçlar, silahlar, cephaneler ve savaş dinamikleri ile karşımızda olacak. Assault Squad muhakkak denenmesi gereken bir savaş oyunlarının başında geliyor dersek abartmış olmayız.

Sahip olduğu oyun motoru ile daha iyi bir tecrübe yaşamanızı sağlayacak olan bu oyunda savaş meydanlarında kendinizi göstermeye çalışacaksınız. Göstermeniz gereken mücadeleleri ile hep bir adım önce olarak ilerleyeceksiniz. Tüm cesaretinizi toplayın ve savaş cephelerinde korkusuzca çarpışarak ülkenizi çin unutulmaz bir asker olma yolunda emin adımlar ile ilerleyin!

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 3851
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Men of War: Assault Squad indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 3851 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.