Max Steel

Max Steel

iOS cihazları için özel olarak hazırlanmış harika bir mücadele ile sizleri bekleyen Max Steel oyunumuzda her zaman bir adım önde olmaya hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise bir an önce Max Steel oyunumuzu indirin ve kendinizi gösterin!

 
Max Steel oyunumuzda sizler son derece yakışıklı, bir o kadar güçlü ve özel yetenekleri olan Max isimli kahramanımızı yönlendireceksiniz. Max e verilecek olan bütün görevleri tek tek yerine getirmeye çalışacak ve kendinizi göstermek için son derece acımasız savaşlara gireceksiniz. Adeta bir robot gibi hatta bir robottan bile daha güçlü bir isim olan Max sayesinde hem kocaman bir motor kullanacak hem de son derece gelişmiş silahlar kullanacaksınız.


Gelişmiş grafikleri ve ses efektleri ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Max Steel oyunumuz ile iOS mobil araçlarınıza saatlerce hatta günlerce bağlanabilirsiniz...


Max Steel Sistem Gereksinimleri: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2 Wi-Fi, Wi-Fi + 3G iPad 2, iPad (3. nesil), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4. nesil), iPad Wi-Fi ile uyumlu + Hücresel (4. nesil), iPad Mini ve iPad Mini Wi-Fi + Hücresel. IOS 4.3 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 13539
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 
Max Steel (Demo)

Sitemizdeki Max Steel oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 13539 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.