Max Payne 3 indir

Max Payne 3 indir

Max Payne oyun dünyasının en acımasız ölüm makinelerinden birisi... Onu çektiği acılar bu hale getirdi. Peki siz bu kahramanımızın başından gelen olaylara ortak olacak kadar cesur musunuz?

İlk oyunlarında yaşadığı o kadar zorlu görev sonunda artık yorgun düşmüş ve kendini inzivaya çekmiş olan Max Payne kendini alkole vermiştir ve ölümü beklemeye başlamıştır. Özellikle karısı ve çocuğunu kaybetmenin verdiği o acıyla intikama başvurunca bu onun acısını dindirmek yerine daha çok büyütmüş ve gerçek bir deneyim yaşamasını sağlamıştı. En son oyunda büyük bir müacele yaşanmıştı ama ona bu acıyı yaşatanların ölüp ölmedikleri konusunda bilgi verilmemişti...

Max Payne 3 oyunumuzda ise perişan haldeki Max Payne yine bu belaya bulaşacak ve yarım kalan işini tamamlamak için önce gücünü toplayacak ve sizin yardımınızla yine maceradan maceraya atılacak.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 22556
Ziyaretçi oyu
(1 oy, 5 puan)
 

Sitemizdeki Max Payne 3 indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 22556 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.