Ford Street Racing indir

Ford Street Racing indir

Sokak yarışlarını sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise o zaman bu oyun tam size göre hazırlanmış diyebiliriz! Ford markası birbirinden güzel markaları ile sizleri dünyanın en güzel şehirlerinde yaşanan sokak yarışlarına davet ediyor. Peki sizler bunun için hazır mısınız?

Ford Street Racing oyunumuz tüm araba yarışı severleri kendine bağlamayı başarıyor. Gerek grafikleri, gerekse ses efektleri ile eşsiz bir yapım mücadelesi ile karşınıza çıkacak olan oyunumuzda en güzel marka ve modeller emrinizde olacak.  Büyüleyici sistemleri ile karşınıza çıkacak olan Ford Street Racing oyunumuz ile şimdi çok daha hızlı ve öfkeli bir takımda yer alarak kendinizi gösterin!

Araba yarışlarını sevenler için şimdi de sokak yarışı deneyimlerini getiren oyunumuzda melekler şehri Los Angeles sokaklarında sizleri bekliyor olacak. Bu şehirin kendisi zaten bu kadar büyüleyiciyken bir de oyunu olduğu zaman akan sular duruyor…

Ford’un kendi ve alt markalarının direksiyonu başarına sizleri geçirecek olarak Ford Street Racing oyunumuzda aynı zamanda klasikleşmiş 1970 Mk 1 Capri RS2600'i geç gelen geçenlerde açıkladı 2007 Ford Shelby GT500 gibi ekstra modellerin de tadını çıkartma şansına sahip olacak ve yarışlara ortak olacaksınız.

Direksiyon hakimiyetinize güveniyorsanız o zaman hemen  Ford Street Racing oyunumuzu indirin ve maceranın tadına varın!

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 13905
Ziyaretçi oyu
(1 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Ford Street Racing indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 13905 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.