FIFA 14 indir

FIFA 14 indir

Futbol oyunu severlerin büyük bir beğeni ve hayranlık ile oynadığı ve özellikle de son yıllarda elde ettiği büyük başarılar ile bizleri kendine hayran bırakan yapım FIFA bir kez daha karşımızda yer alıyor ancak bu sefer serinin en son ve yeni yapımı olan FIFA 14 ile.

Futbol tutkunu oyun severlerin büyük bir merakla bekledikleri bu başarılı seri son yapımı olan FIFA 14 ile bizleri bir kez daha kendine hayran bırakacak ve aradan geçen bu bekleme süresinin sonucunu kaliteli bir şekilde almamızı sağlayacak.

EA Sports bizleri bir kez daha yanıltmıyor ve karşımıza her zaman ki gibi benzerlerinden büyük bir fark ile ayrılmayı başaran bir yapım çıkartıyor. Gerek oyun içi kullanım özellikleri, gerek oyuncular ve animasyonları ile bir kez daha kendini bu konuda kanıtlayarak çıtayı yükseltiyor ve akıllara şu soruyu getiriyor ‘bir sonraki yapımda bizleri neler bekleyecek’ ?

Gelelim bizleri FIFA 14 ile nelerin beklediğine. Öncelikle karşımıza oldukça kaliteli hazırlanmış grafikler çıkacak. Kimi zaman karşımıza çıkan bu grafikler ses efektleri ile birleştiği zaman o kadar gerçekçi bir hale gelecek ki bir oyunun içinde olduğumuzu unutacak ve kendimizi gerçek bir maçın ortasında hissedeceğiz.

Yapımda karşımıza çıkacak olan kariyer modu ile kendimize dünya genelinde adını duyurmuş olan büyük takımlardan birini seçebilir ve takımın sahip olduğu başarıları artırabiliriz ya da arka planda kalmış bir takım ile bu mücadeleye girebilir ve büyük takımların arasından sıyrılarak liglerde birinci sırada yer alabiliriz.

FIFA 14 ile karşımıza daha da gelişmiş bir transfer ağı listesi çıkıyor. Dünya genelinden futbolcu transferleri yapmamızı sağlayan serinin bu son yapımında transferlerde futbolcuların sadece oyun içi durumları ile değil aynı zamanda oyun dışı kontrolleri ile de ilgileneceğiz.

FIFa 14’de bizleri kendine hayran bırakacak olan en önemli etkenlerden biri de haftalık olarak belirlenecek olan dünya geneli listeleri olacak. bu listelerde en iyi oyunculardan en iyi takımlara kadar karşımıza her türlü bilgi gelecek.

Sizler de bizleri kendine hayran bırakacak olan FIFA 14 ile unutulmaz dakikalar yaşamak ister misiniz?

 

Not: Oyun 24 Eylül'de piyasaya çıkacaktır!

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 41286
Ziyaretçi oyu
(9 oy, 4 puan)
 

Sitemizdeki FIFA 14 indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 41286 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.