F1 Race Stars indir

F1 Race Stars indir

BAFTA ödülleri ile başarısı taçlandırılmış olan harika bir araba yarışı deneyimi gerçek hız tutkunlarını bekliyor… Farklı grafikleri, gerçekti oyun motoru ve harika bir sistem ile karşınıza gelecek olan F1 Race Stars oyunumuz ise F1 yıldızlarının hepsi sizleri bekliyor…

Codemasters gibi oyun dünyasının en iyi yapımcısının imzasını taşıyan F1 Race Stars oyunumuzda kendinizi kanıtlamak için son derece kaliteli arabaları kullanacaksınız ve zorlu pistlerde en zorlu rakipler ile karşı karşıya geleceksiniz.

Zorlu hava koşulları ve pist yapıları ile sizleri zorlayacak olan F1 Race Stars oyunumuzda öncelikle kendinize bir ekip kurmanız gerekecek. Bu  ekip yarış aralarında arabanızın bakımını yapacak, tekerleklerini değiştirecek ve pistin durumunu size aktaracak olan ekip olacak. Hemen sonrasında ise kendinize en uygun arabayı seçecek ve yıldızlar dünyasında direksiyon sallamaya başlayacaksınız. Ne kadar çok hızlı olursanız o kadar çok puan toplayıp birinciliğe yaklaşacağınız oyunumuzda kendinizi kanıtlamanın zamanı geldi!

F1 Race Stars sizler için 4 farklı sürüş penceresi, 12 farklı modu ile geliyor...

F1 Race Stars gerçek araba yarışçılarını bekliyor. Peki siz onlardan birisi olabilir misiniz? Cevabınız evet ise oyunumuzu indirin ve büyük yarışa dahil olun.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 4163
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki F1 Race Stars indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 4163 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.