Driv3r indir

Driv3r indir

Hem çizgi romanları hem filmleri ile bizleri gerçek bir aksiyona ortak eden nadir yapımlardan biri olan Driv3r şimdi de oyun olarak bizi bizden alacak! Eğer sizler de gerçek bir deneyim yaşamak istiyor ve kendinizi kanıtlamak için hem hız hem de adrenalin istiyorsanız Driv3r oynamanız gereken yek yapım diyebiliriz…

Diğer yapımlardan da çok yakından tanıdığımız Tanner isimli karakteri yönledireceğimiz oyunumuzda altınıza bir araba alacaksınız elinize de bir silah bulduktan sonra karanlık işlerin peşinden gideceksiniz…

Son derece güçlü, bir o kadar da karizmatik ve zeki biri olan Tanner aslında bir polistir ve gizli görevlere gönderildiği için kimliğini bilen kimse neredeyse yoktur. Yalnızlığı ile barışık olan karakter birden bire kendini garip bir hikayenin içinde bulacaktır.

Oyunumuzun hikayesine göre kim olduğu belli olmayan ama korkusuz olduğu her halinden belli olan kötü bir mafya babası tam tamına 40 adet son derece lüks ve hızlı araba sipariş eder. Bundan şüphelenen departman ise işi çözmek için anında Tanner’i görevlendirecektir. Polisimizde canı pahasına bu gizli işleri gün yüzüne çıkarmak için çalışacaktır.

Miami’den tutun da İstanbul’a kadar son derece karışık ve geniş kapsamlı bir araştırma ve kovalamaca içine giren Tanner ile birlikte hem arabalar kullanacak hem de silahlı çatışmalara gireceksiniz!

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 19963
Ziyaretçi oyu
(3 oy, 3.5 puan)
 

Sitemizdeki Driv3r indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 19963 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.