Dream League Soccer

Dream League Soccer

Dünyanın en iyi futbol takımını oluşturun ve maçlara katılarak dünya şampiyonluğuna adaylığınızı koyacaksınız! Peki siz böylesine bir durum için hazır mısınız? Cevabınız evet ise haydi kalkın ve başlayın maçlara…

Dream League Soccer oyunumuz sizlere yeni oyuncular transfer edebilecek, stadyumları istediğiniz gibi seçebilecek, şan ve şöhret peşinde gideceksiniz.  Takımınızı oluşturduktan hemen sonra başlayacaksınız diğer dünya ülkelerinden gelecek olan kişilerin takımları ile maçlar yaptıracaksınız. Ne kadar çok yenerseniz o kadar çok şampiyonluğa yaklaşacaksınız.

Dünya çapında en çok indirilen 10 futbol oyunu arasına girmeyi başarmış olan Dream League Soccer oyunumuzda seçtiğiniz takımı yaratmak için derinlemesine bir strateji geliştirecek, transfer sistemini kullanacaksınız.

Gelişmiş grafikleri ve gerçekçi görselleri ile sizlere gerçek bir futbol deneyimi yaşatacak olan Dream League Soccer oyunumuz sayesinde artık bu büyülü dünyaya çok yakından ortak olacaksınız.

Dünyanın en iyisi olmak için çalışın, bütün starları kendi takımınızda toplamaya çalışın ve dünyada kendi adınızı ve kendi takımınızı duyurun. Tamamen gerçek oyuncular ile yapılacak olan maçlarda kendinizi gösteremenin tam zamanı.
Dream League Soccer gerçek futbol severleri bekliyor!

Sistem Gereksinimleri: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3 nesil.), IPod touch (4. nesil.), IPod touch (5 nesil.) Ve iPad Ile uyumlu. iOS 5.0 VEYA Üst Sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize ifade edildi.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 20744
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Dream League Soccer oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 20744 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.