Danger Dash

Danger Dash

Kendine gerçek bir maceracı olarak tanımlayabilir misin?  Eğer adrenalin ve aksiyonu yaşamayı seviyorsanız size eşsiz bir deneyim yaşatacak olan Danger Dash ile sizler kötü kaplanlardan koşarak kaçacaksınız!


Danger Dash oyunumuzda sizler balta girmemiş bir ormanda vahşi hayvanalr tarafından kovalanacaksınız. Farklı karakterlerden istediğinizi seçebileceğiniz yapımda birbirinden havalı karakterlerden istediğinizi seçebilecek ve kendinizi göstermeye çalışacaksınız.

İlk olarak Kahraman Chuck Ace olarak yarışmaya başlayacaksınız ve puanalrınız yükseldikçe Maceracı Kız Miranda Rose veya Güçlü Esen Rüzgar lakabıyla tanınan harika karakterleri de yönlendirme şansınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz Danger Dash oyunumuzda vahşi hayvanlardan ölümüne koşarak kaçacak ve eserleri toplamak için uğraşacaksınız. Görevlerinizi tamamlayacak, tehlikelerden kaçacak ve gücün yeterse gerçek bir maceracı olmaya çalışacaksınız.


Birinden egzotik mekanlarda hız sınırlarını zorlayacaksınız. Ormanın içinde koşacak, kayıp şehirlerde engelleri aşıp hayatta kalmak için uğraşacaksınız. Son derece gizemli tapınakta tatlı canınızı kurtarın! Ancak gerçek bir koşucu bunu başarabilecek bunu sakın unutmayın!
Son derece zorlu ve ölümcül tuzakları atlatma imkanına sahip olacağınız Danger Dash oyunumuzda sizler yabani engellerin yanından süper hızla geçecek, sütunların veya kırık ağaçların üstünden sıçrayacak ve hayatını kurtarmak için tehlikeli tuzakları bir bir atlaymaya çalışın.
Oyun ilerledikçe süper güçler de kazanabileceğiniz oyunumuzda kendinizi göstermek için uğraşın ve ilerleyin!

sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 31692
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Danger Dash oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 31692 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar