CrossFire Europe indir

CrossFire Europe indir

Silah oyunları dendiği zaman akıllara ilk gelen yapımlardan birisi olan CrossFire oyunumuz şimdi sizleri olduğunuz yerden alacak ve buradan çok uzaklara yani Avrupa’ya götürecek. Bu sefer Avrupa topraklarında geçecek olan silahlı bir mücadeleye ortak olacağınız oyunumuzda gelin harika bir macera ile baş başa kalın!

CrossFire Europe oyunumuzda size emrinizde olacak bir grup asker verilecek ve bu askerler ile görevden görece gideceksiniz.Bu topraklarda geçecek olan gerçek bir savaşın tam ortasında hayatta kalmanız gerekecek olan oyunumuzda askeri strateji bilginiz sınanacak ve bunun yanında da silah kullanma yeteneğinizi konuşturmanız gerekecek. Peki siz bu konuda kendinize güveniyor musunuz?

CrossFire Europe oyunu aslında savaş oyunundan daha çok bir askeri operasyon oyunu diyebileceğimiz türden. Oyunumuzun hikayesine göre ikili rakipler arasında yapılacak olan acımasız bir savaşta hayatta kalmaya çalışacaksınız ve paralı asker güçler sizin emrinizde olacak. Yani oyunumuzda bir takım oyunu olacak ama kararları siz verdiğiniz için başarı da size ait olacak başarısızlıkta. Hikayemize göre size verilen Global Risk ve Black List’te bulunan düşmanlarınıza karşı savaşacaksınız ve onları teker teker ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Farklı askeri grupların bulunduğu oyunumuzda her grup farklı konular hakkında usta olacak ve sizler de istediğinizi seçebileceksiniz. Takımınızı belirledikten sonra da deathmatch, eliminasyon, arama ve imha, mutasyon ve benzersiz hayalet modundan birini seçecek ve gerçek bir sisteme ortak olacaksınız.

Eğer sizde gerçek bir macera yaşamak istiyorsanız CrossFire Europe sizleri bekliyor…

sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 5758
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki CrossFire Europe indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 5758 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar