Counter Strike indir

Counter Strike indir

 

Dünyanın en çok oynanan savaş oyunlarından biri olan Counter Strike dünyasına siz de girmek istemez misiniz? Keyif dolu saatler yaşayacağınız bu macera da tek bir kural var ‘asla korkma’ .
 
Gerçek hikâyelere ve olaylara dayandırılarak geliştirilen bu macera da kahraman olmak sizin elinizde. Günümüzde ve geçmişte dünyanın çeşitli yerlerinde gerçekleştirilen terörist saldırıları konu alarak geliştirilen bu oyunda göreviniz düşmanları öldürmek.
 
Oyunda bir takımın başında yer alıyorsunuz. Bir yandan askerlerinizi eğitirken diğer bir yandan da onları hem korumalı hem de onlarla birlikte en iyi savaşı çıkarmalısınız. Unutmayın ki askerleriniz başta olmak üzere bütün bir insanların güvenliği tamamen sizin elinizde.
 
Counter Strike bir savaş oyunu olduğu için de en önemli araçlar her zaman silahlar. Oyun bu konuda tüm çabasını ortaya koymuş ve gayet başarılı bir iş çıkarmış. Gerçek silahlarla birebir aynı yapı ve özelliklere sahip olan silahlar yaşadığınız gerçeklik hissinin daha da artmasına yardımcı olacak.
 
Oyun görseller ve ses efektleri açısından da bize başarılı bir iş sunmuş. Girdiğimiz çatışmalarda ki silah sesleri, patlayan bombaların ortaya çıkardığı görüntü kimi zaman bize oyunda olduğumuz unutturacak ve gerilim dolu anlar yaşamamıza neden olacak.
 
Counter Strike ile maceraya dâhil olacağımız korkutucu çatışmalara gireceğimiz bir dünyanın kapısı bizlere açılıyor. Bu heyecan dolu dünya da sizin de yeriniz hazır.
sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 15456
Ziyaretçi oyu
(16 oy, 4 puan)
 

Sitemizdeki Counter Strike indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 15456 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar