Counter-Strike: Global Offensive indir

Counter-Strike: Global Offensive indir

Bu oyunda yine silahlar konuşacak ve çok fazla kan akacak… İşte sizleri yine büyük bir aksiyon ve maceranın içine sokacak olan Counter-Strike oyunumuz yepyeni hikayesi ile sevenlerinin karşısında hazır bekliyor! Peki siz böylesine bir macera için hazır mısınız?

Counter-Strike: Global Offensive oyunumuz ile artık görevleriniz daha global olacak. Yani ülke için değil dünya için savaşlara ve görevlere gidecek, iyi bir takım gibi davranacak ve elinizden geleni ardınıza koymayacaksınız. Farklı bir sistem ile hazırlanmış olan yeni yüzü ile karşımıza çıkacak yapımımız ile son derece gelişmiş grafikler, tehlikeli silahlar sizler için gelecek…

Oyun dünyasının en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilen Counter-Strike aynı zamanda hiç eskimeyecek bir kariyere de sahip. Bizler küçükken vardı, hala var ve eminiz ki ileride de olacaktır. Şimdilerde yine kendini hatırlatan oyunumuzda isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte eşsiz bir sisteme ortak olabileceksiniz.

12 yıldan bu yana devam eden efsanenin şuan için en son yapımı olan Counter-Strike: Global Offensive oyununda artık çok daha geniş ve detaylı haritalar olacak. Bunun yanı sıra özelleştirilebilen çoklu karakterleri ve güncellenmiş hareket kontrol sistemi ile daha önceli oyunlara oranla daha bütük bir deneyim sizleri bekleyecek.

Zorlu görevleri ve harika sistemi ile saatlerce sizi bilgisayar başına bağlayacak olan Counter-Strike: Global Offensive ile kendinizi kanıtlamanın tam zamanı!

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 5656
Ziyaretçi oyu
(1 oy, 5 puan)
 

Sitemizdeki Counter-Strike: Global Offensive indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 5656 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.