Construction Simulator 2012 indir

Construction Simulator 2012 indir

Eğer sizde sadece simülasyon oyunlarını oynuyor ve oyun oynarken mutlaka gerçekliği arıyorsanız Construction Simulator oyunumuz sizler için son derece iyi bir tercih olabilecek… Çünkü Construction Simulator 2012  ile gerçek bir simülasyon deneyimi yaşayacak ve inşaat sektörünün bütün ayrıntılarını istediğiniz gibi öğrenebilirsiniz. Peki siz hazır mısınız? Cevabınız evet ise Construction Simulator 2012  sizleri bekliyor…
Eminim sizlerde evinizin etrafında olan inşaat alanlarını izlemiş, kepçelerin ve kamyonların nasıl çalıştığını izlemiştir. Bu inşaat alanlarında keşke bende çalışabilsem ya da acaba nasıl kullanılıyor gibi sorular ve isteklerde bulunduysanız Construction Simulator 2012 oyunumuz sizlere bu deneyimi sunacak. Vinçleri, kepçeleri ve kamyonları en gerçekçi deneyimler ile size kullandıracak ve harika bir inşaat simülasyonuna ortak olabileceksiniz.

Construction Simulator 2012 oyunu sizlere ülkede boş kalan arazileri gösterecek ve burada hangi inşaatın yapılması gerektiğini soracak ve ihale açacak. Sizler de bu ihalelere katılacak ve o bölgede ne eksik ise onu yapacağınızı söyleyeceksiniz. Eğer başarılı olursanız inşaat ihalesi size kalacak ve başlayacaksınız binanızı yapmaya. Bina yapım sırasında gerek olan bütün malzemeleri alacaksınız.
Construction Simulator 2012 oyunumuz sizleri hem bir kepçe operatörü olacaksınız hem betonları taşıyacaksınız ve mixer kullanacaksınız, hem kamyonları kullanacaksınız… Yani modern inşaat  alanlarında gördüğünüz her  aracı kullanabilecek ve gerçekçi bir deneyimle baş başa kalacaksınız.  

Construction Simulator 2012 oyunumuzda diğer bir göreviniz de iyi bir bina yapmak olacak. Eğer az miktarda malzeme kullanır ya da yanlış bir mimari yapıya başlarsanız yaptığınız inşaat yıkılabilecek ya da tamamen çökebilecek. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekiyor. Yaptığınız inşaatlardan sadece yapım aşamasında değil aynı zamanda yapım sonrasında da sorumluluğunu üstünüze almanız gerekecek…
Construction Simulator 2012 oyunumuzda aynı zamanda eski binalın yıkımlarını da siz yapabileceksiniz. Burada da dikkat etmeniz gerekenler ise yıkım yaparken diğer binalara zarar vermeden hareket etmeniz gerekecek.

Şirketinizi giderek büyütmeniz gereken Construction Simulator 2012 oyunumuzda ihalelere girin, binalar yapımi, eski binaları yıkın ve bütün inşaat araçlarını istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Gerçek bir deneyim Construction Simulator 2012 ile sizlerle…

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 71697
Ziyaretçi oyu
(18 oy, 4 puan)
 

Sitemizdeki Construction Simulator 2012 indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 71697 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.