ÇILGIN HIRSIZ

ÇILGIN HIRSIZ

Onlar dünyanın en eğlenceli ve en komik karakterileri… Bundan seneler önce Ay Hırsızı filmi ile hayatımıza giren Gru'nun kendi dillerini konuşan ve küçük küçük sarı minyonları şimdilerde bu harika oyun ile bizlerin karşısına çıkıyor!


ÇILGIN HIRSIZ oyunumuzda artık bu sarı minyonları siz yönlendireceksiniz ve Yılın Minyonu unvanını kazanmak için elinizden geleni yapacaksınız. Görevlerinizi tamamlamak için de zıplayacak, uçacak, engellerden kaçacak, muzları toplayacak, haylazlık yapacak ve kötüleri alt edeceksiniz!

Enerji dolu hikayesi ve yüzlerce güzel görevi ile saatlerce sizleri Android cihazınıza bağlayacak olan ÇILGIN HIRSIZ oyunumuzda minyonlar ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadan eğlenceli bir deneyimi yaşayacaksınız. Oyunumuzda sizler seçtiğiniz minyonun eşsiz kostümlerini istediğiniz gibi değiştirebilecek, silah ve güçlendirmelerle kişiselleştirebileceksiniz. Kötülüklerin prensi olan Vektör'e karşı da büyük bir mücadeleye gireceksiniz.


Gelişmiş grafikleri ve ses efektleri ile sizleri kendine bağlayacak olan ÇILGIN HIRSIZ oyunumuz sayesinde minyonların dünyasında son derece eğlence bir o kadar da macera dolu eğlencelere ortak olabileceksiniz. Daha önce hiçbir sistemde görmediğiniz kadar farklı bir içerik ile hazırlanmış olan ÇILGIN HIRSIZ oyunumuz Gameloft garantisi ile sizlerle olacak. Öylesine büyük bir ekibin elinden çıkan oyunumuzun da kötü olması düşünülemez zaten…

Eğer sizde çılgın hırsızımıza yardım etmek istiyor ve minyonlar ile eğlenmek istiyorsanız ÇILGIN HIRSIZ oyunumuz Android kullanıcılarını bekliyor.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 29324
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki ÇILGIN HIRSIZ oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 29324 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.