Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Bu oyun bütün dünyada bağımlılık yaptı. Bir başlayan bir daha bırakamıyor. İşte sizde bunlardan bir iseniz hemen onu android cihazınıza indirin ve kendinizi gösterin! Peki siz hazır mısınız?


Bu lezzetli ve bağımlılık yaratan bulmaca oyunu ile rengarenk şekerleri teker teker yok etmeye çalışacaksınız. Hem de en az hamle ile... Macera dolu bir oyun olan Candy Crush Saga 100'den fazla seviyeleri ile geçiş ve yolunuzun stratejilerini geliştirmenizi isteyecek. Tatlı araçları da cabası.


Tamamen ücretsiz bir şekilde hazırlanmış olan Candy Crush Saga oyunumuz aynı zamanda sizlere arkadaşlarınızla birlikte mücadeleye girme şansını da sunacak. Her zaman bir adım önce olmanızı isteyecek ve harika bir beyin jimnastiği yaptıracak.

En tatlı destan olarak oyun dünyasında sık sık adından bahsettiren ve Facebook gibi sosyal ağlarda da sürekli oynadığımız Candy Crush Saga oyunumuzda sizler zekanızın sınırlarını zorlayacaksınız.

 
Candy Crush Saga Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • Son derece gerçekçi grafikleri ile canınızı sık sık şekerleme istetebilir.
  • Kolay ve oynaması eğlenceli olduğu için bağımlılık yaratabilir.
  • 100 tatlı seviyeleri üzerinde kendinizi göstermenizi ister.
  • Siz ve arkadaşlarınız için liderler tablosu oluşturur ve en iyisi kim görmenizi sağlar
  • Seviyeleri tamamlayarak kilitleri açmaya çalışırsınız
  • Bu zorlu düzeyleri ile yardımcı olmak için tüyolar alabilirsiniz
  • Facebook sürümü ile sorunsuz senkronizasyon vardır

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 11914
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Candy Crush Saga oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 11914 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.