Call of Duty: Ghosts indir

Call of Duty: Ghosts indir

Heyecanla beklenen o büyük efsane bizlere saatlerce nefeslerimizi tutturdu! Şimdilerde bizleri gerçek bir savaşın tam ortasına sokmak isteyen Call of Duty oyunumuzda sizler birer hayalet kadar gizli bir o kadar da hızlı olmanız gerekecek…
 
Daha önceki hikayelerinden çok farklı bir yerde olan Call of Duty: Ghosts oyunumuzda sizler bu serinin son hikayesinde nerelere ilerlediğini görebileceksiniz. Özel harekat timinde görev alacağınız oyunumuzda sizler hem size verilen görevleri yerine getirecek hemde  karşınıza çıkacak olan takım arkadaşlarınızla da ortak görevlere gireceksiniz. Ülke sınırlarını aşan ve dünyanın dört bir yanında geçecek olan savaşlara girmeniz gerekecek olan oyunumuzda sizler en son teknoloji silahları kullanabilecek ve düşmanlar ile büyük bir savaşa ortak olacaksınız.
 
Yeni nesil grafik motor girişi ile hazırlanmış olan Call of Duty: Ghosts oyunumuz sizlere saf bir gerçeklik sunacak. Bunun yanında multiplayer desteği ile arkadaşlarınızla birlikte bu deneyimi heyecanla paylaşmanızı sağlayacak olan oyunumuzda gelişmiş ses efektleri ve görüntüler ile eğlenceli bir oyunla baş başa kalacaksınız.
 
Bu seneye tartışmasız damgasını vuracak tek oyun olan Call of Duty: Ghosts ile zorlu görevlerinizi en iyi şekilde yerine getirmek için canınızı dişinize takacaksınız. Ya kendi kanınızı akıtacaksınız ya da düşman askerlerinin kanını akıtacaksınız…
 
Artık acımak yok!
sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 107430
Ziyaretçi oyu
(42 oy, 4.5 puan)
 

Sitemizdeki Call of Duty: Ghosts indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 107430 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar