Batman: Arkham Origins indir

Batman: Arkham Origins indir

Sinemelara gelmeden önce oyun dünyasında bizlerin karşısına gelen Batman yine bizi bizden alacak bir mücadele ile deneyecek. Peki siz böylesine karanlık bir oyunda kendinizi gösterecek kadar cesaretiniz var mı?

Belki de serinin sonu olacağı düşünülen bu oyunda sizler hiç görmediğiniz kadar eğlenceyi ve macerayı keşfedeceksiniz. Black Mask , Penguen , Deathstroke , Bane , Deadshot , Anarky , Kaptan Gordon ,Joker , Copperhead , Firefly ve diğerleri henüz ortaya dahil olmak üzere ikonik Batman karakterlerini istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz.
Online oyun modları ile de arkadaşlarınızla bu mücadeleye ortak olmanızı sağlayacak olan Batman: Arkham Origins yapımı ile gerçek bir macera sizlerle olacak.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Batman: Arkham Origins oyunumuzda Batman’in yine Joker’e karşı vereceği kan ve zorluk dolu görevlerde ona yardım etmekle yükümlü olacaksınız. En yüksek bina tepelerinden yerin altındaki gizli sığınaklara kadar uğraşacaksınız.

Yönetim kontrolünün daha da zorlaştığı bu oyunda o maskeniz yüzünüzden hiç ama hiç çıkmayacak.

Artık Christian Bale değil Ben Affleck olarak karşımıza gelen gözü kara kahramanımız Batman bakalım önceki yapımlarında olduğu kadar bizleri etkileyebilecek mi?

sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 6895
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Batman: Arkham Origins indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 6895 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar