Banana Kong

Banana Kong

Kocaman bir ormanın içinde hoplayın, zıplayın ve muzların peşine geçen eğlenceli bir maceraya ortak olun.  Mağara ve ağaç tepelerinin üzerinde geçen heyecan dolu bu yolculuğa hayran kalacaksınız.


Android işletim sistemli mobil araçlar için özel olarak geliştirilmiş olan Banana Kong oyunumuzda sizler Kong’u yönlendireceksiniz ve onunla birlikte muz toplayacaksınız. Ne kadar çok muz, o kadar çok puan kazanacaksınız.


Sarmaşıklara tutunarak sizi yaralamak isteyen avcı tuzaklarına dikkat ederek ilerlemeniz gereken Banana Kong oyunumuzda daha önce hiç görmediğiniz kadar gerçekçi bir şekilde yarışa ortak olacaksınız. Domuzu sürmek ya da büyük kayalardan atlamak, timsahlar , piranhalar ve kaynar lav gibi tehlikeli engelleri aşmak için doğanın size yardım için verdiği her şeyi kullanın.

Son derece dinamik ve eğlenceli bir şekilde oynayabileceğiniz Banana Kong oyunumuz tamamen ücretsiz bir şekilde hazırlanmıştır. Android kullanıcılarını kendine bağımlı edecek bu yapımı hemen indirin!

Banana Kong Oyunumuzun Genel Özellikleri :

  • - Bulut Kaydet
  • - HD Ekran desteği
  • - Tam Oyun Services entegrasyonu
  • - Ride hayvanlar
  • - Bir başparmak kontrolleri
  • - Bunu oynamak içinoyunun başlatılması 10 saniye.
sponsorlu bağlantılar

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 11278
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Banana Kong oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 11278 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.


sponsorlu bağlantılar