Asphalt 5

Asphalt 5

 

Asphalt 5, Android telefonunuzda oynayabileceğiniz kaliteli oyunlar arasına adını yazdırmayı başarmış bir oyun. Asphalt 5 sizleri heyecan dolu yarış dünyasının kapılarından içeri davet ediyor. Hız tutkunu oyun severler için düşünülmeden oynanılabilecek oyunlar arasında yer alan Asphalt 5 hem hız hem de strateji gerektiren bir oyun.
 
Tüm Android oyunlarda olduğu gibi ekranınızı direksiyon olarak kullanabilirsiniz. Hız yapmak için ekranda bulunan gaz pedalı da sizin en büyük yardımcınız olacak. Oyunda yapmanız gereken en hızlı şekilde bitiş çizgisine ulaşmak. Bitiş çizgisine ulaşmak sizin için çok da kolay olmayacak. Kimi zaman zorlu parkurlar size engel olurken kimi zaman da zorlu doğa koşuları sizi yavaşlatacak. Ama oyun boyunca en korkulu düşmanınız rakipleriniz olacak.
 
Asphalt 5’i benzerlerinden ayıran özelliklerden biri tıpkı bir bilgisayar oyunundaki gibi arazi ve araç seçimi. Aracınızın rengini istediğiniz gibi değiştirebilir, istediğiniz parkurda yarışabilirsiniz. Bitiş çizgisine en hızlı şekilde ulaşıp en yüksek puanı elde ederken aynı zaman da yarış sırasında karşınıza çıkan paraları, hızı ve benzer nitelikte olan özellikleri toplamalısınız çünkü oyunun ilerleyen bölümde bu puanlara ihtiyacınız olacak.
 
Ustalıkla hazırlanmış yarış pistlerine kaliteli görseller de eklenince telefonumuzun ekranı bizim için heyecan dolu yarış dünyasına açılan bir kapı haline geliyor. Asphalt 5’in siz yarış severleri hayal kırıklığına uğratmayacağını garanti edebiliriz. Telefonunuz da keyifli saatler geçirmek için tercih edebileceğiniz bir oyun.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 15883
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 
Asphalt 5 (Demo)

Sitemizdeki Asphalt 5 oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 15883 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.