Angry Birds

Angry Birds

 

Son yıllarda mobil oyun sektöründe en popüler oyun olarak adını duyurdu. Herkes onlardan bahsediyor. Tüm dünyanın oynadığı bu oyunu sizde oynamak ve bu eğlenceli dünyaya adım atmak ister misiniz?
 
Bütün dünya da herkesin hayranlıkla oynadığı Angry Birds artık Android aracılığıyla cep telefonlarınızda. Sevimli kuşlarımız ve domuzlarımızın arasında ki bu heyecanlı ve aynı zamanda bir o kadar da komik mücadeleye siz de katılın.
 
Bütün dünyada büyük bir üne sahip olan bu sevimli kuşlarımız ve domuzlarımızın arasında ki hikâyeye birazcık göz atalım. Domuzlar sevimli kuşlarımızın yumurtalarını çalmıştır. Domuzların yumurtalarını çalmalarına üzülen kuşlarımızın tek bir amaçları vardır o da yumurtalarını geri almaktır. Ama sevimli kuşlarımız biraz da intikamcıdır bu yüzden yumurtalarını geri alırken aynı zamanda bu hırsızlardan intikam da almak için uğraşırlar. Çeşitli yerlerde konumlanmış domuzları yok etmek için de sevimli kuşlarımız kendilerini kullanır.
 
Bütün oyun boyunca gerçekleşen sevimli kuşlar ve domuzlar arasında ki bu mücadelen temeli bu hikâyedir. Ancak çoğu oyuncunun hikâyeden daha çok bildiği şey ise sevimli kuşlarımızın çıkardığı seslerdir. Belki de oynama sebepleri arasında kuşlarımızın bu sevimlilikleri de yer alıyordur.
 
Oyunun oynanışı oldukça basit; sahip olduğunuz kuşları fırlatma aracı ile domuzların bulunduğu alana en iyi şekilde fırlatmak ve hepsini yok etmek. Oyun boyunca kullandığımız kuşların ve domuzların bulundukları alanların özellikleri de değişiklik gösteriyor.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 11693
Ziyaretçi oyu
(0 oy, 0 puan)
 

Sitemizdeki Angry Birds oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 11693 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.