Airport Simulator 2014 indir

Airport Simulator 2014 indir

Arabaydı, kamyondu gibi çok olağan şeylerin simülatörleri aslında beni biraz sıkabiliyor çünkü eninde sonunda onları kullanma şansına çok kolay bir şekilde erişebileceğiz. Özellikle de araba kullanmaya… Fakat uçak ve gemi kullanmak öyle herkese nasip olmaz.

Airport Simulator 2014 gibi oyunlar sayesinde bizler belki de hayallerini bile zor kurduğumuz sistemleri oyun sisteminde bile olsa karşı karşıya kalabiliyoruz. Uçaklara karşı özel ilgisi olanları bekleyen görevleri ile uzun süre sizleri bilgisayar başına bağlayabilir.

Airport Simulator 2014 oyunumuzda sizler aslında bir oyundan daha çok simülasyon tadında gerçekçi sistemlere sahip olacaksınız. Bu oyunda daha önce böylesine ne gördünüz ne de deneyim ettiniz kadar farklı görevlerde kendinizi göstermek için uğraşacaksınız. Hem keyif alacaksınız hem de kendinizi göstereceksiniz. İşte sizlerin emrine verilecek olan kocaman bir hava alanını kontrol edin ve kendinizi gösterme şansını yakalyın.

Sizlere en büyük şehirlerin en yoğun hava alanlarını yönlendirme şansı sunacak olan Airport Simulator 2014 oyunumuzda ileri sistemlerin keyfini isterseni hava trafiğini yönlendirerek isterseniz de uçakları kullanarak sağlayabileceksiniz.

Gerçekçi sistemleri ve farklı mücadeleleri ile sizlerin karşısına gelecek olan Airport Simulator 2014 oyunumuzda maceranın tadı sizing peşinizi bırakmayacak.

Lisans : Demo (Kısıtlı kullanım) veya ücretsiz sürüm
İşletim Sistemi : Windows
İndirilme Sayısı : 11699
Ziyaretçi oyu
(6 oy, 3 puan)
 

Sitemizdeki Airport Simulator 2014 indir oyunu demo veya ücretsiz versiyondur. Toplamda 11699 defa indirilmiştir. Oyunları indirdikten sonra antivirüs taramasından geçirmenizi öneririz.